Дамски Лайънс клуб Свилена - Свиленград организира благотворително дамско ветрило парти

На 07.03.2014г. Дамски Лайънс клуб Свилена Свиленград организира благотворително дамско ветрило парти.

Защо ветрило парти!? Защото ветрилото е средство за освежаване и целта на нашето прати бе да освежим сивото ежедневие и то не кога да е, а в навечерието на 8-ми март - Международния ден на жената. Освен това, забавлявайки се ние искахме да споделим с дамите от нашия град каузата на добротворството и да задоволим нащата потребност от позитивна промяна.

Залата на р-т "Марица" се оказа малка да побере всички желащи да участват в този празник, но затова пък никак не бяха малко събраните средства. Сумата от 2770 лв. ще бъдат изразходвани по нашия проект "За повече детски усмивки".