Дамски Лайънс клуб Свилена с профилактични очни прегледи, послучай Денят на белия бастун

15 октомври -ден на белия бастун!
Дамски Лайънс клуб "Свилена " Свиленград за втора поредна година провеждат безплатни профилактични прегледи на децата от предучилищните групи в детските градини в общината. Тази година основен партньор и спонсор е МБАЛ Свиленград, а скрининга се извършва от чаровната и усмихната д-р Пеева, която осигурява спокойствие и комфорт на малките пациенти. Инициативата се приема много добре от родителите на бъдещите първокласници,а перфектната организация на педагогическия персонал на учебните заведения улесняват преминаването на всичките 175 деца подлежащи на профилактика. Точно в деня на белия бастун, на посещение при д-р Пеева бе и поредната група малчугани, които с удоволствие позираха след като бяха прегледани. Прегледите ще станат традиционни, ежегодни-обещаха дамите от клуба-а те си спазват обещанията!!!