Декларация от ЛК Свилена - Свиленград

Д Е К Л А Р А Ц И Я

ОТ  ДАМСКИ ЛАЙЪНС КЛУБ „СВИЛЕНА „СВИЛЕНГРАД“

Ние, дамите от Дамски Лайънс клуб „Свилена „ Свиленград , eдин от най-младите клубове в голямато семейство на Лайънс Интернешънъл в България,  заявяваме категорично негативната  си позиция, относно възникналите брожения в Дистрикт- 130, отцепването на няколко клуба и съдаването на  ново ” Сдружение на Лайънс клубовете в България” в гр. Видин.

Дамски Лайънс Клуб „Свилена” Свиленград, отказва да участва и да бъде забъркван в каквито и да са мероприятия различни от тези на „Асоциацията на Лайънс клубовете в България” – Дистрикт-130. Ние декларираме подкрепата си за това движение  и оставаме верни на идеите, принципите и устава му. Продължаваме да работим и добротворстваме, както на местно така и на национално ниво , да се забавляваме и подкрепяме нашите приятели от различните клубове в техните начинания и благотворителни  прояви.

„ НИЕ СЛУЖИМ”