24 юни - Еньовден и един прекрасен завършек на деня и годината!!!!

Всяка година на този ден Дамски Лайънс клуб Свилена Свиленград закрива на тържествена , празнична сбирка поредната лайнс година. Денят започва със събирането на билки и посрещане на еньовското слънце, традициония билков чай и завършва с предаването на президентската огърлица и встъпване в длъжност на новия президент и новото клубно ръководство.Щафетата от Красимира Манолова поема новият изпълнен с амбиции и идеи президент- Димитрина Топалова!!!!!!
Тази година домакин на събитието се състоя във вила" Мезек " в с. Мезек -собственост на нашата приятелка Светлана Панайотова.
Стилно жълто- слънчогледово парти събра всички дами за отбелязването на този тържествен момент. Дрескод, тематика, подаръци, усмивки, благодарности, обещания, танци и един весел купон, сложиха край на една супер успешна година за клуба и дадоха старт на едно вълнуващо лято и заслужена почивка на тези уникални отдадени на каузата си жени.
С пожелание за едно слънчево, релаксиращо и много приятно лято , което да зареди новите идеи и мисли за предстоящия лайънс период и до нови срещи отново на есен!!!!!!!!